Dziś jest poniedziałek, 06.07.2020, imieniny Dominiki, Gotarda
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Malanowie » Aktualności » Bezmierny nasz dług wdzięczności …

Bezmierny nasz dług wdzięczności …

Bezmierny nasz dług wdzięczności …

11 października 2019 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Jest to szczególny dzień, w którym podkreślamy niezastąpioną rolę nauczyciela w zapewnieniu najwyższej jakości edukacji. W uroczystości uczestniczyli nauczyciele, pracownicy obsługi, uczniowie oraz zaproszeni goście : pan Ireneusz Augustyniak - Wójt Gminy Malanów, Ksiądz Prałat Stanisław Płaszczyk oraz emerytowani nauczyciele.

Spotkanie rozpoczęły życzenia złożone przez pana dyrektora Marka Nowickiego, który podziękował wszystkim zaangażowanym w pracę na rzecz oświaty, a wyróżniającym się pracownikom wręczył Nagrody Dyrektora Szkoły. Następnie głos zabrał Wójt Gminy Malanów, pan Ireneusz Augustyniak, który życzył wszystkim pracownikom szkoły wielu sukcesów i satysfakcji z wykonywanej pracy zawodowej. W uznaniu za pracę dydaktyczno – wychowawczą wręczył nauczycielom Nagrody Wójta Gminy Malanów, a pracownikom obsługowym nagrody za wzorowe wywiązywanie się z obowiązków pracowniczych. Popłynęło również wiele ciepłych i miłych słów w kierunku nauczycieli od Księdza Prałata Stanisława Płaszczyka, który wyraził wdzięczność za codzienny trud wkładany w pracę nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Następnie zaprezentowali się uczniowie klas ósmych, którzy pod opieką wychowawczyń p. Urszuli Kamińskiej i p. Magdaleny Nowickiej przygotowali montaż słowno – muzyczny. Młodzi artyści  słowem i piosenką uświetnili ten wyjątkowy dzień. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za pracę, poświęcenie, serce, troskę i życzyli wszystkim pracownikom szkoły wiary, cierpliwości, niegasnącego zapału, satysfakcji z pracy zawodowej oraz uznania i szacunku ze strony wychowanków. W podziękowaniu wręczyli wszystkim piękne róże.

Nad oprawą muzyczną czuwała p. Katarzyna Tomczyk, dekorację wykonała p. Emilia Stefaniak, nagłośnienie zapewnił p. Rafał Białas. Bardzo dziękujemy za pomoc w przygotowaniu uroczystości.

 

Wychowawczynie klas ósmych

zdjęcia: M.H.


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności