Dziś jest poniedziałek, 13.07.2020, imieniny Irwina, Margarety
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Malanowie » Aktualności » Charytatywny kiermasz świąteczny

Charytatywny kiermasz świąteczny

Charytatywny kiermasz świąteczny

Tradycją Szkoły Podstawowej w Malanowie stał się coroczny kiermasz bożonarodzeniowy, podczas którego sprzedawane są ozdoby świąteczne własnoręcznie wykonane przez uczniów na lekcjach, a także te wykonane z pomocą ich rodziców, rodzeństwa czy też dziadków. W tym roku kiermasz odbył się w ramach Szkolnego Dnia Dobroczynności w dniu 10 grudnia 2019r.

Bombki, gwiazdki, choinki, aniołki, kartki świąteczne, stroiki, ozdoby choinkowe i kojarzące się ze świętami akcesoria można było znaleźć na stoisku, jakie wystawiono na wejściu do sali sportowej. Ozdoby świąteczne, prawdziwe dzieła sztuki – schodziły jak „ciepłe bułeczki”. Zainteresowanych przyciągały misterne wykonanie, oryginalny wygląd, a także świąteczna kolorystyka bożonarodzeniowych ozdób, w których przygotowanie ich twórcy włożyli całą swoją „duszę”. Liczny asortyment rękodzieła sprawił, że niemal natychmiast odczuliśmy magię świąt, a czas spędzony na ich wykonaniu zostanie nam na długo w pamięci.

Cały kiermasz przepłynął nam w miłej i świątecznej atmosferze. Wszystkie ozdoby znalazły swoich nabywców a fundusze z ich sprzedaży zostały przeznaczone na potrzeby dzieci z naszej szkoły. Serdeczne podziękowania dla osób, które pomogły w zorganizowaniu, przygotowaniu oraz przeprowadzeniu tegorocznego kiermaszu.

                                                                                                                                E.S.

 


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności