Dziś jest niedziela, 20.01.2019, imieniny Fabiana, Sebastiana
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Malanowie » Aktualności » Dzień Kobiet w Naszej Szkole

Dzień Kobiet w Naszej Szkole

Dzień Kobiet w Naszej Szkole

Dzień Kobiet to święto podczas którego mężczyźni obdarowują Panie kwiatami, drobnymi upominkami i słodkościami. Z tej też okazji uczniowie z klasy IVa pod opieką wychowawcy p. Radosława Zwolińskiego przygotowali przedstawienie, który zaprezentowali podczas apelu w czwartek, 8 marca.

    Podczas występu uczniowie w zabawny sposób pokazali pracujące kobiety. Było również porównanie sposobów adorowania kobiet kiedyś i w czasach współczesnych. Akademia przeplatana piosenkami, wierszami i życzeniami sprawiła wiele przyjemności wszystkim paniom i dziewczynkom w naszej szkole. Na koniec p. dyrektor Marek Nowicki złożył wszystkim Paniom serdeczne życzenia, a chłopcy wręczyli wiosenne kwiaty.

Nad oprawą muzyczną czuwała p. Katarzyna Tomczyk, a dekorację wykonała p. Emilia Stefaniak – za co serdecznie dziękujemy.

galeria zdjęć  

Radosław Zwoliński


Pozostałe aktualności