Dziś jest piątek, 19.04.2019, imieniny Adolfa, Tymona
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Malanowie » Aktualności » Eliminacje do Mistrzostw Powiatu w Unihokeju Dziewcząt

Eliminacje do Mistrzostw Powiatu w Unihokeju Dziewcząt

Eliminacje do Mistrzostw Powiatu w Unihokeju Dziewcząt

Uczennice Szkoły Podstawowej w Malanowie w składzie: Kinga Gitler, Gariela Bryl, Julia Kowalczyk, Dagmara Stencel, Iga Sypniewska, Marika Stefaniak, Natalia Baranowska, Klaudia Kurzaj, Nikola Józefiak, Oliwia Dziurzyńska, Dominika Kąciak, Aleksandra Taborek, Julia Jafra i Julia Janicka walczyły w eliminacjach do Mistrzostw Powiatu w Unihokeju Dziewcząt Młodzieży Szkolnej.

Natomiast w kategorii Igrzysk Dzieci naszą szkołę reprezentowały następujące zawodniczki: Wiktoria Flejter, Julia Jasnowska, Wiktoria Parol, Zofia Kulec, Arletta Kałuża, Eliza Wieczorek, Kinga Wolska, Natalia Aleksander, Julia Chojnacka, Dominika Wojnowska, Amelia Grabowska, Kinga Kowalczyk, Katarzyna Pietrzak oraz Oktawia Tutak.

Naszymi rywalkami w obu grupach były dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Przykonie. Po stoczonych walkach nasza szkoła niestety nie zakwalifikowała się do finału Mistrzostw.

Dziękujemy dziewczynom za wytrwałą walkę i życzymy sukcesów w kolejnych latach.

 

                                                                                                                          E.S.


Pozostałe aktualności