Dziś jest niedziela, 20.01.2019, imieniny Fabiana, Sebastiana
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Malanowie » Aktualności » Gminne eliminacje OTWP rozstrzygnięte

Gminne eliminacje OTWP rozstrzygnięte

Gminne eliminacje OTWP rozstrzygnięte

    Dnia 02. 03. 2018 r. w Świetlicy Wiejskiej w Malanowie odbyły się zmagania konkursowe gminnego etapu Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". W konkursie uczestniczyli zwycięzcy pierwszego etapu ze szkół podstawowych z terenu naszej gminy oraz uczniowie Gimnazjum  w Malanowie. Szkołę Podstawową w Malanowie  reprezentowali: Daniela Świtalska - kl.VI b, Aleksandra Kaczorowska - kl.VI a, Joanna Stefaniak - kl. VII b i Szymon Majcherek - kl .VII a. W pierwszej części konkursu uczestnicy rozwiązywali test składający się z 32 pytań. Po podsumowaniu punktacji jury wyłoniło pięcioro uczestników, którzy przystąpili do kolejnego etapu - części ustnej.Po tym etapie wyłoniono zwycięzców.

Daniela Świtalska - II miejsce

Aleksandra Kaczorowska - III miejsce

Szymon Majcherek - V miejsce

Daniela będzie reprezentowała naszą szkołę w eliminacjach powiatowych, które odbędą się 17 marca 2018r w Dobrej.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.

                                                                           

                                                                                                      Teresa Klimt


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności