Dziś jest niedziela, 16.12.2018, imieniny Albiny, Zdzisławy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Malanowie » Aktualności » III miejsce w konkursie „Zapobiegamy pożarom” i udział w konkursach plastycznych

III miejsce w konkursie „Zapobiegamy pożarom” i udział w konkursach plastycznych

III miejsce w konkursie „Zapobiegamy pożarom” i udział w konkursach plastycznych

Uczennice i uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Malanowie wzięli udział w wielu konkurach plastycznych. Jednym z nich był konkurs „Zapobiegamy pożarom”, zorganizowany przez Oddział Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Malanowie, Komisję ds. Młodzieży ZOG ZOSP RP w Malanowie oraz Centrum Kultury i Bibliotekę Publiczną w Malanowie. Uczniowie przystąpili do niego we wszystkich proponowanych kategoriach.  W etapie szkolnym zostały wyłonione po trzy najlepsze prace, które wzięły udział w etapie gminnym. I tu miła niepodziana. Właśnie na tym etapie w kategorii klas IV-VI, miejsce III zajęła Daniela Świtalska  z klasy VI b i tym samym zakwalifikowała się do etapu powiatowego. Liczymy na jej dalsze sukcesy, a obecnego serdecznie gratulujemy!!!

Drugim konkursem był konkurs plastyczny „Postać Stefana”. Przedmiotem tego konkursu było stworzenie autorskiego projektu „Postaci Stefana”, który będzie pokonywał różne trudności związane z wyborem zawodu oraz pokonywał różne możliwości związane z wyborem kierunku kształcenia. Konkurs zorganizowany był przez Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Koninie. Uczniowie przystąpili do niego w kategorii klas IV-VII.

Następnym konkursem był „Stok nie jest dla bałwanów”, zorganizowany przez Komendę Główną Policji. Tematem konkursu było zilustrowanie Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS).

Kolejnym konkursem do którego przystąpili uczniowie naszej szkoły był konkurs plastyczny na „Najładniejszą Kartkę Wielkanocną” pod patronatem Margarety Budner – Senator RP. Uczniowie przystąpili do niego bardzo liczną grupą we wszystkich kategoriach wiekowych.

Z niecierpliwością czekamy na rozstrzygniecie konkursów i liczymy na kolejne sukcesy.

                                                                         

                                                                                                                     E.S.


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności