Dziś jest piątek, 10.07.2020, imieniny Amelii, Filipa
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Malanowie » Aktualności » KONKURS WIEDZY O NASZEJ GMINIE

KONKURS WIEDZY O NASZEJ GMINIE

KONKURS WIEDZY O NASZEJ GMINIE

W dniu 21 listopada 2019r. w odbył się XII Konkurs Wiedzy o Gminie Malanów organizowany przez Centrum Kultury i Bibliotekę Publiczną w Malanowie. Adresatami konkursu byli uczniowie klas siódmych szkół podstawowych z terenu gminy.
Szkołę Podstawową im. Powstańców Wielkopolskich reprezentowała zgodnie z regulaminem  3-osobowa drużyna. Tworzyły ją uczennice z klasy VII a – Natalia Bielecka, Maja Grzelka i Zosia Kulec.  Jak co roku, w trakcie konkursu sprawdzana była wiedza z zakresu geografii, administracji, historii gminy i parafii, gospodarki, wydarzeń kulturalnych i sportowych. Różnorodne formy zadań sprawiły, że rozgrywkom towarzyszyły spore emocje. Zawodnikom kibicowali koledzy z klasy, oni też mieli do wykonania zadanie. Drużyna z naszej szkoły wykazała się szeroką znajomością konkursowych zagadnień i zajęła I miejsce. Uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami i nagrodami rzeczowymi.
Dziewczętom serdecznie gratulujemy.

 

                                                                                K. N.

 

 


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności