Dziś jest środa, 14.11.2018, imieniny Rogera, Serafina
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Malanowie » Aktualności » Malanów Mistrzem Powiatu w Szachach Drużynowych!

Malanów Mistrzem Powiatu w Szachach Drużynowych!

Malanów Mistrzem Powiatu w Szachach Drużynowych!

21 listopada 2017 roku uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Malanowie wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w Szachach Drużynowych.  Turniej odbył się w ZSR w Kaczkach Średnich. Zawody zostały rozegrane systemem „ każdy z każdym”, w tempie 10 min. na partię dla zawodnika.

W Igrzyskach Dzieci naszą szkołę reprezentowali: Bartosz Podębski, kl. V b, Wiktor Ogrodowczyk, kl. V b, Kamil Stefaniak, kl. V b i Marika Kujawa z kl. VI b. Uczniowie Ci zajęli drużynowo I miejsce w powiecie w swojej kategorii i awansowali do finału.

Natomiast w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej naszą szkołę reprezentowali: Monika Ogrodowczyk, kl. III a, Damian Jasiak, kl. III b, Maksymilian Lament, kl. III b, Szymon Płóciennik, kl. III b i Łukasz Dewicki , kl. III c.  Uczniowie Ci zdobyli II miejsce w powiecie w swojej kategorii i również awans do finału wojewódzkiego w szachach drużynowych.

Zwycięzcy otrzymali puchar, medale i dyplomy. Serdecznie  gratulujemy uczniom, którzy tak godnie reprezentowali nasza szkołę i życzymy dalszych sukcesów.

 

                                                                                       Emilia Stefaniak

                                                                                       Rafał Białas


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności