Dziś jest piątek, 19.04.2019, imieniny Adolfa, Tymona
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Malanowie » Aktualności » Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

 Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Uczniowie i uczennice Szkoły Podstawowej w Malanowie wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych XX Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej, które odbyły się na Stadionie w Russocicach.
W Igrzyskach Dzieci naszą szkołę reprezentowała dwudziestoosobowa grupa dziewcząt i chłopców,  natomiast w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w biegach do rywalizacji stanęła dwudziestoosobowa grupa dziewcząt i chłopców.
Duża ilość szkół, wysoki poziom oraz zacięta rywalizacja nie pozwoliły nam zająć znaczących miejsc. Pomimo to gratulujemy wytrwałości wszystkim uczestnikom i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły podczas zawodów.

                                                                                                                E.S.

 


Pozostałe aktualności