Dziś jest poniedziałek, 25.06.2018, imieniny Łucji, Wilhelma
6° / 1018 hPa
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Malanowie » Aktualności » Na turnieju szachowym

Na turnieju szachowym

Na turnieju szachowym

W dniu 13  maja 2017r. szachiści ze szkół podstawowych naszej gminy rywalizowali  w finałowym  turnieju  Gminnej Ligi  Szachowej. Rozgrywki  odbywały się  w dwóch kategoriach:  klasy I-III oraz  klasy IV-VI.  Naszą szkołę  w  kategorii  I-III reprezentowali uczniowie:  Jakub  Kąciak, Bartosz Kowalski, Mikołaj  Chojnacki  z klasy III a,  Wiktor  Okraska, Adrian Balcerzak, Adam  Susło, Kamil  Woźniak  z klasy III b.   W  kategorii  IV-VI   wystartowali  uczniowie: Bartosz  Bergandy  z  klasy IV a, Bartosz  Podębski,  Wiktor  Ogrodowczyk z klasy IV b,  Tobiasz  Koszela z klasy VI a,  Norbert  Pietrzak   z  klasy VI b.    Każdy  z  zawodników  miał do rozegrania 6 rund po 10 minut na partię.

    W tegorocznej edycji GLS największym sukcesem mogą  pochwalić się następujący  uczniowie:   

     Wiktor  Okraska  z klasy III b – I miejsce w kategorii I-III

     Bartosz  Podębski  z  klasy IV b  - I  miejsce  w  kategorii IV-VI.

     Norbert Pietrzak z klasy VI b -  II miejsce  w kategorii IV- VI

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i  nagrody rzeczowe, pozostali  uczniowie upominki. Nagrody zostały sfinansowane przez Gminę  Malanów.

 

                                                                                        Justyna Balcerzak

 


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności