Dziś jest piątek, 19.04.2019, imieniny Adolfa, Tymona
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Malanowie » Aktualności » Nasze sukcesy

Nasze sukcesy

Nasze sukcesy

Dnia 21 czerwca w Szkole Podstawowej w Malanowie odbył się apel podsumowujący rok szkolny 2017/2018. Mimo, że mnóstwo sukcesów było nagradzanych na bieżąco, podczas całego roku szkolnego, to w czasie apelu przyszedł czas na podsumowanie aktywnego uczestnictwa w kołach zainteresowań, działalność Samorządu Uczniowskiego, SKO, czytelnictwa i wielu konkursów.

Apel przygotował Samorząd Uczniowski pod kierunkiem opiekunów Julity Muszalskiej i Emilii Stefaniak a poprowadziły go: Joanna Stefaniak i Dominika Olejniczak.

Na początku zostali nagrodzeni najmłodsi. Pani Aleksandra Jasnowska wręczyła dyplomy w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Popisz się talentem”. Wychowawczynie klas I-III wręczyły natomiast dyplomy w konkursach:  Logiczne myślenie i Zuch.

Następnie pani Małgorzata Przybylak,  podsumowała wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Janie Pawle II, działalność wolontariatu i chóru.

Kolejnym punktem programu były występy koła tanecznego pod kierunkiem pani Ewy Stelmaszak, która następnie wręczyła dyplomy uczestnikom swoich zajęć.

Pani Ewelina Czerniak podsumowała konkursy języka angielskiego: Zuch dla klas I-III, konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych oraz konkurs na prezentację multimedialną o krajach anglojęzycznych.

Również pani Ewelina Czerniak i pani Justyna Sieradzan wręczyły dyplomy w konkursie „Zdrowo jem, więc wiem”.

Następnie pani Justyna Balcerzak podsumowała SKO oraz wspólnie z panią Teresą Klimt - czytelnictwo.

Pani Julita Muszalska wręczyła dyplomy za udział w Kole Szkoły Promującej Zdrowie oraz  podsumowała konkurs „Palić, nie palić oto jest pytanie”.

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego wręczył dyplomy gratulacyjne za tworzenie sportowego wizerunku szkoły na arenie rozgrywek sportowych w powiecie, rejonie oraz województwie.

Działalność samorządu uczniowskiego w naszej szkole to praca zespołowa nauczycieli, dyrekcji i dużej części społeczności uczniowskiej. Samorząd w naszej szkole inicjuje i organizuje wiele akcji i imprez szkolnych , które wynikają z przygotowanego planu pracy samorządu.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego pani Julita Muszalska i pani Emilia Stefaniak wręczyły dyplomy przedstawicielom Samorządu Uczniowskiego.

W tym roku szkolnym realizowaliśmy projekt „Akcja - Oddychaj i pyłu nie wdychaj”. W ramach projektu uczniowie klas IV, V, VI, VII nagrywali filmiki edukacyjne a niektóre z nich zaprezentowaliśmy na apelu.

Czas podczas apelu umilały nam występy uczennic naszej szkoły: Mai Grzelki, Gabrysi Bryl, Hanny Harasnej i Katarzyny Bergandy. Dziewczęta zaprezentowały przepiękne piosenki.

Podsumowując należy pamiętać, że każdy powinien rozwijać swoje zdolności. Warto inwestować swój czas i wysiłek, widząc cel, do którego zmierzamy. Wszystkim wyróżnionym życzymy wytrwałości w dalszej pracy, polotu, otwartych umysłów, jeszcze więcej sukcesów i radości.

 

                                                                                                         Opiekunowie SU:

                                                                                                         Julita Muszalska

                                                                                                         Emilia Stefaniak

 

 

Galeria zdjęć

 

 

 

 

 


Pozostałe aktualności