Dziś jest piątek, 19.04.2019, imieniny Adolfa, Tymona
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Malanowie » Aktualności » PIKNIK RODZINNY W KLASIE IB

PIKNIK RODZINNY W KLASIE IB

PIKNIK RODZINNY W KLASIE IB

                                      „Niechaj żyją nam Rodzice,

                                       najwierniejsi z Was kibice…”

            To słowa skierowane przez uczniów klasy Ib Szkoły Podstawowej w Malanowie, do swoich rodziców, którzy piątkowe popołudnie, w dn.: 15.06.2018r., rozpoczęli świętowaniem na pikniku rodzinnym. Uroczystość odbyła się przy Świetlicy Wiejskiej w Grąbkowie. Ponieważ było to Święto Mamy, Taty i Dziecka, na piknik przybyli uczniowie ze swoimi rodzicami, a nawet rodzeństwem. Swoją obecnością piknik zaszczycili również dyrektor pan Marek Nowicki i wicedyrektor pani Krystyna Sobczak.

         Celem spotkania była integracja rodziców, uczniów i nauczycieli oraz wspólna zabawa na świeżym powietrzu. Piknik rozpoczęły miłe słowa powitania, skierowane przez pana dyrektora  do rodziców i dzieci. Potem swoje artystyczne talenty zaprezentowały pierwszaki. Rodzice z podziwem i wzruszeniem obserwowali swoje pociechy, które bardzo wyrosły i wydoroślały od września, a teraz pięknie recytowały i z przejęciem śpiewały zapadające w serce, ważne słowa piosenki:

                                             „…Dziećmi jesteśmy tylko raz i nie będzie już drugiego razu,                                              więc warto dla nas znaleźć czas, by nie było straconego czasu,

                                                praca jest ważna lecz się da, pogodzić pracę z nami,                                                                                  bądźcie nam zawsze nie tylko w snach ukochanymi,

                                                ukochanymi, ukochanymi rodzicami…”.

            W drugiej części spotkania nadszedł czas na sportowe atrakcje. Dzieci z zapałem brały udział w rożnych zabawach i konkurencjach sportowych. Ku radości swoich pociech, do wspólnej rywalizacji udało się również wciągnąć niektórych rodziców. Konkursy, dużo dobrej zabawy i mnóstwo śmiechu, to efekt sportowych zmagań.Dzieci z ogromną radością wygrywały nagrody dla siebie i rodziców.           

            Wychowawczynie dbały o dobre nastroje swoich wychowanków, a rodzice zorganizowali dla wszystkich wspaniały poczęstunek, by nikomu nie zabrakło sił. To było pełne radości i bardzo miłe popołudnie.                                                                                                                 

                                                                                                                     Justyna Pietrzak

                                                                                                                     Joanna  Nowakowska

galeria zdjęć


Pozostałe aktualności