Dziś jest piątek, 19.04.2019, imieniny Adolfa, Tymona
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Malanowie » Aktualności » Podziękowali za najpiękniejszy dar, za wiedzę

Podziękowali za najpiękniejszy dar, za wiedzę

Podziękowali za najpiękniejszy dar, za wiedzę

Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Malanowie odbyła się już 11 października 2018.

Była to szczególna uroczystość, pierwsza wspólna dla wszystkich uczniów i pracowników szkoły. Uświetnili ją zaproszeni goście wójt gminy pan Sławomir Prentczyński, ksiądz prałat Stanisław Płaszczyk, emerytowani nauczyciele, rodzice.

Część artystyczną, z pomocą wychowawców, przygotowali uczniowie klas III i IV oraz III gimnazjalnych. Znalazły się w niej radosne piosenki śpiewane przez młodsze dzieci, humorystyczne scenki oraz poważne i piękne słowa wdzięczności przekazywane przez starszych uczniów.

W części oficjalnej głos zabrał Dyrektor, pan Marek Nowicki, który przybliżył historię święta, złożył serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły oraz podziękował za trud wkładany każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń, tradycyjnie wręczył nagrody nauczycielom i pracownikom.

W dalszej części spotkania głos zabrali goście. Były to słowa uznania dla wszystkich pracowników szkoły za zaangażowanie, wytrwałość i pracę.

 

                                                                      Uczniowie

 

 


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności