Dziś jest niedziela, 22.04.2018, imieniny Leona, Kai
6° / 1018 hPa
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Malanowie » Aktualności » SP Malanów w finale wojewódzkim turnieju „Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

SP Malanów w finale wojewódzkim turnieju „Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

SP Malanów w finale wojewódzkim  turnieju „Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Najlepsi piłkarze i piłkarki z województwa wielkopolskiego w kategorii U-10 zawitali w poniedziałek 27 marca do Wrześni. Na stadionie miejskim odbył się finał wojewódzki i walka o awans do finału krajowego największego turnieju piłkarskiego w Europie „Z podwórka na stadion O Puchar Tymbarku”.

W gronie najlepszych zespołów w kategorii U-10 zagrała reprezentacja ze Szkoły Podstawowej w Malanowie. Młodzi adepci piłki nożnej wystąpili w gronie 32 zespołów walczących o finał na Stadionie Narodowym. Piękna pogoda i oprawa sportowa towarzyszyły tegorocznym rozgrywkom. Organizatorzy oraz główny sponsor Tymbark zapewnili wszystkim uczestnikom turnieju dobrą zabawę i wiele atrakcji sportowych. Rywalizacja toczyła się na ośmiu boiskach piłkarskich. Piłkarze z Malanowa walczyli dzielnie w grupie z przeciwnikami z Grodziska Wielkopolskiego, Śremu i Jarocina. Mimo, że drużynie nie udało się awansować do dalszych rozgrywek, to zawodnicy nabyli cennego doświadczenia i obycia piłkarskiego.

Skład reprezentacji SP Malanów:

Kamil Woźniak, Karol Podgajny, Szymon Błaszczyk, Piotr Rosicki, Adam Susło, Mikołaj Chojnacki, Marcel Jasnowski, Jakub Czerniak, Jakub Kąciak, Wiktor Okraska, Bartosz Kowalski

 

Trener zespołu:

Radosław Zwoliński

 


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności