Dziś jest piątek, 22.02.2019, imieniny Małgorzaty, Marty
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Malanowie » Aktualności » Sukces Mai i Hani na Powiatowym Festiwalu Kolęd

Sukces Mai i Hani na Powiatowym Festiwalu Kolęd

Sukces Mai i Hani na Powiatowym Festiwalu Kolęd

W dniu 5 stycznia 2018roku we Władysławowie odbył się Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek . Nasza szkołę reprezentowaly dwie uczennice: Maja Grzelka z kl.Va i Hanna Harasna z kl.VIb. Wszyscy uczestnicy festiwalu wykonywali dawne, tradycyjne kolędy, śpiewane od pokoleń, jak również pastorałki i piosenki o tematyce związanej ze Świętami Bożego Narodzenia.

W składzie komisji oceniającej wykonawców znaleźli się wszyscy instruktorzy. Oceniali oni występujących wg następujących kategorii: kl. I-III, kl.IV-VII oraz II i III klasy oddziałów gimnazjalnych.Wysłuchali wszystkich wykonawców i po długich i burzliwych naradach ogłosili werdykt,który dla naszych uczestniczek okazał się bardzo szczęsliwy.Dziewczyny oczarowały jury konkursu bardzo profesjonalnym wykonaniem utworów. Hania Harasna zajęła I miejsce,a Maja wyśpiewała najważniejsza nagrodę konkursu - Grand Prix. Składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów na swojej muzycznej ścieżce rozwoju.                                                                          

Katarzyna Tomczyk


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności