Dziś jest piątek, 22.02.2019, imieniny Małgorzaty, Marty
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Malanowie » Aktualności » Uroczystość szkolna z okazji Dnia Babci i Dziadka

Uroczystość szkolna z okazji Dnia Babci i Dziadka

Uroczystość szkolna z okazji Dnia Babci i Dziadka

„ Ja się wcale nie chwalę ja po prostu MAM TALENT!-
Babcia i Dziadek to nasi przyjaciele”


Babcie i Dziadkowie zajmują w życiu wnuków szczególną rolę, którą uświadamiają sobie oni dopiero wtedy, gdy są dorośli. Wspominają minione lata i odwiedzają dziadków. Takie wspomnienia mają także dziadkowie, bo też byli młodzi i pamiętają miłe wspomnienia z młodzieńczych lat.
Chcąc przypomnieć dziadkom te niezapomniane chwile uczniowie klas I – III ze Szkoły Podstawowej w Malanowie dnia 19 stycznia 2018r. zaprezentowały program artystyczny dla swoich babć i dziadków. Gości powitał pan Dyrektor Marek Nowicki i złożył wszystkim serdeczne życzenia. Uroczystość rozpoczęli uczniowie zespołu tanecznego z klas III pięknym tańcem . Następnie zaproszeni goście z zainteresowaniem wysłuchali wierszy i piosenek w wykonaniu uczniów poszczególnych klas oraz obejrzeli zabawne skecze i taniec w wykonaniu zespołu tanecznego z klas: III, IV, VI . Podczas występów często na twarzach licznie zebranych dziadków i babć pojawiał się śmiech,wzruszenie i słychać było gromkie brawa.
Po uroczystości na sali gimnastycznej goście zostali zaproszeni przez swoje wnuczęta do klas na słodki poczęstunek. Tam też obdarowano ich kwiatami i laurkami, nie zabrakło także wspólnej zabawy.
Uroczystość przebiegła w miłej i świątecznej atmosferze, a nad sprawnym jej przebiegiem czuwały wychowawczynie: Violetta Prentczyńska, Ewa Stelmaszak, Aleksandra Jasnowska, Justyna Pietrzak, Joanna Nowakowska, Małgorzata Wągiel, Emilia Andrzejczak.

Wychowawczynie klas składają serdeczne podziękowania Babciom i Dziadkom naszych uczniów, którzy chętnie przybyli na uroczystość oraz Rodzicom za pomoc w jej przygotowaniu.

Wychowawczynie klas III
Violetta Prentczyńska, Ewa Stelmaszak, Aleksandra Jasnowska

galeria zdjęć


Pozostałe aktualności