Dziś jest poniedziałek, 13.07.2020, imieniny Irwina, Margarety
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Malanowie » Aktualności » Wewnętrzne procedury bezpieczeństwa w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wlkp. w Malanowie w warunkach pandemii Covid – 19

Wewnętrzne procedury bezpieczeństwa w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wlkp. w Malanowie w warunkach pandemii Covid – 19

Szanowni Rodzice, bardzo proszę  o zapoznanie się z opracowanymi procedurami bezpieczeństwa obowiązującymi w szkole podczas trwającej pandemii.

Od bieżącego tygodnia są możliwe do zrealizowania w formie stacjonarnej (w szkole) zajęcia rewalidacyjne po ich uprzednim uzgodnieniu z nauczycielem prowadzącym. W podobny sposób będą umożliwione konsultacje z przedmiotów egzaminacyjnych dla uczniów klas VIII, a od 1 czerwca dla pozostałych uczniów ze wszystkich przedmiotów. Jeżeli uzgodnili Państwo z nauczycielami, że takie konsultacje w formie stacjonarnej będą miały miejsce, uczniowie oraz rodzice doprowadzający dzieci do szkoły muszą być świadomi istniejących procedur i konieczności ich przestrzegania. Ponadto przed pierwszym spotkaniem uczniów w szkole, trzeba wydrukować i podpisać załącznik nr. 1 do procedur i dostarczyć go najpóźniej w dniu rozpoczęcia konsultacji. Możliwe jest wcześniejsze dostarczenie załącznika w formie elektronicznej (dokument zeskanowany lub zdjęcie), na adres e-mail szkoły.

Ponadto informuję Państwa,że po zebraniu informacji od rodziców uczniów klas I-III, w szkole nie będą zorganizowane zajęcia opiekuńczo- wychowawcze (brak chętnych).

Marek Nowicki


Pliki do pobrania


Pozostałe aktualności