Dziś jest poniedziałek, 25.06.2018, imieniny Łucji, Wilhelma
6° / 1018 hPa
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Malanowie » Aktualności » Zwycięstwo i awans do finału w Wielkopolskim Turnieju Orlik-Cup 2017

Zwycięstwo i awans do finału w Wielkopolskim Turnieju Orlik-Cup 2017

Zwycięstwo i awans do finału w Wielkopolskim Turnieju Orlik-Cup 2017

Tradycyjnie, jak co roku zgłosiliśmy się do rozgrywek turnieju piłkarskiego Wielkopolski Turniej Orlik-Cup. Organizatorem pierwszego etapu rozgrywek był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie. W turnieju w szranki rywalizacji stanęło pięć drużyn: SP Przykona, SP Słodków, SP Miłaczew oraz dwie reprezentacje z SP Malanów. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym w tempie gry 2x7 minut. Każda reprezentacja rozegrała cztery spotkania. W trakcie turnieju młodzi piłkarze z pierwszego zespołu dzielnie walczyli w każdym spotkaniu, odnosząc trzy zwycięstwa oraz remis. Drugi zespół składający się z młodszych zawodników nabierał doświadczenia i obycia w zawodach międzyszkolnych, co z pewnością zaowocuje w przyszłości. Zwyciężyliśmy i awansowaliśmy do dalszego etapu rozgrywek, który odbędzie się 22 maja w Turku. Poza zwycięstwem w turnieju otrzymaliśmy wyróżnienia indywidualne, najlepszym bramkarzem turnieju okazał się Norbert Pietrzak, a królem strzelców w tym dniu został Jakub Łopaciński.

Na zakończenie rozgrywek ceremonii wręczenia pucharów i dyplomów dokonał pan Sławomir Prentczyński - wójt gminy Malanów. 

Radosław Zwoliński


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności