Dziś jest wtorek, 21.08.2018, imieniny Joanny, Kazimiery
6° / 1018 hPa
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Malanowie » O nas » Uczniowie

Uczniowie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


L.p. Nazwisko i imię ucznia
Jednostka i klasa: Szkoły Podstawowej - 1 A
(Prentczyńska Maria )
1 Adamek Kinga
2 Bergandy Oliwia
3 Chojenkowska Wiktoria
4 Chojnacka Maja
5 Dawicka Milena
6 Dzwoniarek Wiktor
7 Glinkowska Daria
8 Heldt Michał
9 Jałkiewicz Julia
10 Kaczkowski Kacper
11 Koszela Oliwier
12 Królikowska Anna
13 Lament Emilia
14 Mikołajczyk Iga
15 Mikołajczyk Maja
16 Minkina Szymon
17 Pakuła Franciszek
18 Podębski Filip
19 Pyrkowska Joanna
20 Siwek Natalia
21 Stasiak Amelia
22 Szlucha Jan
23 Usiaczyk Aleksandra
24 Werbińska Maja
25 Wypchło Nikola

 

L.p. Nazwisko i imię ucznia
Jednostka i klasa: Szkoły Podstawowej - 1 B
(Stelmaszak Ewa)
1 Błaszczyk Szymon
2 Chojnacki Dominik
3 Frącala Adrian
4 Frątczak Tycjan
5 Harasny Oliwier
6 Jacek Wiktor
7 Janicki Dawid
8 Kapusta Eryk
9 Kąciak Julia
10 Kąciak Lena
11 Klimek Dominik
12 Kopczyńska Maja
13 Lament Maciej
14 Matusiak Jakub
15 Mrugas Jarosław
16 Mućka Michał
17 Nowakowska Aleksandra
18 Orligóra Oliwia
19 Pietrzak Adriana
20 Pyzik Kaja
21 Rosicki Maciej
22 Sobczyk Filip
23 Tomczyk Natalia
24 Walaszczyk Amelia


L.p. Nazwisko i imię ucznia
Jednostka i klasa: Szkoły Podstawowej - 1 C
(Sieradzan Justyna)
1 Białas Julia
2 Brzychcy Zuzanna
3 Danisz Alan
4 Dróżdż Roksana
5 Gałężewska Michalina
6 Gitler Kamil
7 Gołdyka Jakub
8 Gołdyka Kamil
9 Gorgolewski Michał
10 Gorzała Zuzanna
11 Gromada Aleksandra
12 Grzesiak Antonina
13 Jafra Jakub
14 Klimek Konrad
15 Kolanowska Agata
16 Krawczyk Maria
17 Maćczak Adrianna
18 Musidlak Justyna
19 Nawrocka Maria
20 Nowak Hubert
21 Podgajny Karol
22 Ptak Szymon
23 Sacała Daria
24 Tomasik Amelia


L.p. Nazwisko i imię ucznia
Jednostka i klasa: Szkoły Podstawowej - 2 A
(Pietrzak Justyna)
1 Brdyś Łukasz
2 Chojenkowska Julia
3 Chojnacki Mikołaj
4 Dymkowski Tomasz
5 Galuba Igor
6 Grzelak Krystian
7 Harasny Witold
8 Jałkiewicz Zachariasz
9 Kąciak Jakub
10 Kowalczyk Kinga
11 Kowalski Bartosz
12 Kubiak Mikołaj
13 Lejman Kacper
14 Mikołajczyk Oliwia
15 Pilarek Wiktoria
16 Płóciennik Julia
17 Przybylak Adam
18 Różański Patryk
19 Wasielewski Szymon
20 Widełka Julia
21 Wielgocka Natalia


L.p. Nazwisko i imię ucznia
Jednostka i klasa: Szkoły Podstawowej - 2 B
(Wągiel Małgorzata )
1 Balcerzak Adrian
2 Czerniak Jakub
3 Dopieralska Zuzanna
4 Dzieciątkowska Lena
5 Gorzała Martyna
6 Jasnowski Marcel
7 Okraska Wiktor
8 Pawlic Maria
9 Pietrzak Katarzyna
10 Pokrywiecka Klaudia
11 Rosicki Piotr
12 Susło Adam
13 Szurdyga Julia
14 Tomczyk Eliasz
15 Tutak Oktawia
16 Walaszczyk Dawid
17 Wietrzyk Michał
18 Witkowska Laura
19 Woźniak Kamil


L.p. Nazwisko i imię ucznia
Jednostka i klasa: Szkoły Podstawowej - 2 C
(Nowakowska Joanna)
1 Adamczak Amelia
2 Aleksander Natalia
3 Borowczyk Grzegorz
4 Chojnacka Julia
5 Dymarczyk Oskar
6 Grabowska Amelia
7 Janczak Bartosz
8 Józefiak Patrycja
9 Kąciak Oliwia
10 Klimek Oliwier
11 Kujawa Oliwier
12 Kula Dominik
13 Lisiński Szymon
14 Markiewicz Miłosz
15 Orligóra Damian
16 Pakuła Nadia
17 Robak Sebastian
18 Skała Marcel
19 Urban Dżesika
20 Wiśniarek Szymon
21 Wypchło Roksana


L.p. Nazwisko i imię ucznia
Jednostka i klasa: Szkoły Podstawowej - 3 A
(Jasnowska Aleksandra )
1 Bergandy Anna
2 Bergandy Bartosz
3 Chojnacki Kacper
4 Dróżdż Nikola
5 Flejter Wiktoria
6 Heldt Patryk
7 Jasnowska Julia
8 Kałuża Arletta
9 Kapusta Szymon
10 Kąciak Karol
11 Kowalski Tomasz
12 Ogrodowczyk Wiktor
13 Podębski Bartosz
14 Przybylska Anna
15 Stefaniak Kamil
16 Stencel Agnieszka
17 Świrk Błażej
18 Świtalski Szymon
19 Wielgocki Eryk
20 Wiśniarek Martyna
21 Zając Aleksandra


L.p. Nazwisko i imię ucznia
Jednostka i klasa: Szkoły Podstawowej - 3 B
(Andrzejczak Emilia)
1 Bałwas Jakub
2 Bergandy Katarzyna
3 Bielecka Natalia
4 Dawicka Julita
5 Dopieralska Amelia
6 Grzelka Maja
7 Jarek Bartosz
8 Kowalska Aleksandra
9 Królikowska Zuzanna
10 Kulec Zofia
11 Kwaśniewska Wiktoria
12 Muszalska Oliwia
13 Parol Wiktoria
14 Piekarczyk Kacper
15 Podgajny Piotr
16 Stawicka Zofia
17 Wieczorek Eliza
18 Włodarczyk Michał
19 Wolska Kinga
20 Wypchło Sebastian


L.p. Nazwisko i imię ucznia
Jednostka i klasa: Szkoły Podstawowej - 4 a
(Czerniak Ewelina)
1 Baranowska Natalia
2 Bryl Gabriela
3 Gitler Kinga
4 Guglas Mikołaj
5 Jarek Tobiasz
6 Kowalczyk Julia
7 Kowalski Oliwier
8 Kurzaj Klaudia
9 Łopaciński Kamil
10 Majdacki Kacper
11 Musiałowski Mateusz
12 Osiński Igor
13 Pietrzak Igor
14 Przybylski Jakub
15 Smura Sebastian
16 Stefaniak Marika
17 Stencel Dagmara
18 Stencel Marcin
19 Sypniewska Iga
20 Szewczyk Kacper
21 Teskowski Dawid
22 Tyma Mateusz
23 Wypchło Alan


L.p. Nazwisko i imię ucznia
Jednostka i klasa: Szkoły Podstawowej - 4 b
(Nowicka Magdalena)
1 Banaszewski Eryk
2 Chojnacka Julia
3 Cyls Zofia
4 Dewicka Klaudia
5 Dzikowski Kacper
6 Gorzała Nikola
7 Harasna Hanna
8 Jałkiewicz Rozalia
9 Józefiak Nikola
10 Kaczmarek Patryk
11 Kaczorowska Aleksandra
12 Kapusta Karina
13 Kaźmierczak Dawid
14 Kąciak Mikołaj
15 Krawczyk Amelia
16 Kujawa Marika
17 Nowak Kamil
18 Pawlic Jan
19 Pijecki Patryk
20 Pyzik Wiktoria
21 Smura Sandra
22 Szwankowska Nikola
23 Świtalska Daniela


Jednostka i klasa: Szkoły Podstawowej - 5 a
(Stefaniak Emilia)
1 Banach Justyna
2 Budynek Jakub
3 Chojnacka Roksana
4 Chojnacki Bartłomiej
5 Dawicka Natalia
6 Dziurzyńska Oliwia
7 Dzwoniarek Oskar
8 Jabłoński Łukasz
9 Janik Patryk
10 Kapusta Jakub
11 Kąciak Dominika
12 Koszela Tobiasz
13 Lament Kamil
14 Lewandowska Roksana
15 Majcherek Szymon
16 Orligóra Tobiasz
17 Pakuła Adrian
18 Przybył Eryk
19 Rusek Mateusz
20 Sęk Kacper
21 Sobieraj Nikola
22 Stachowiak Zuzanna
23 Stefaniak Patryk
24 Taborek Aleksandra
25 Waloszek Justyna

 

L.p. Nazwisko i imię ucznia
Jednostka i klasa: Szkoły Podstawowej - 5 b
(Cyran Dorota)
1 Ćwikliński Mikołaj
2 Dymarczyk Jakub
3 Dzwoniarek Kinga
4 Galas Jakub
5 Gromada Oskar
6 Jafra Julia
7 Janicka Julia
8 Jaworska Oliwia
9 Jaworski Kacper
10 Knera Marcel
11 Łopaciński Jakub
12 Łukaszewski Tymoteusz
13 Majewska Agata
14 Mrugas Dominika
15 Nowak Julia
16 Olejniczak Dominika
17 Pietrzak Norbert
18 Przybylak Sebastian
19 Stefaniak Joanna
20 Stefaniak Kacper
21 Stefaniak Oskar
22 Susło Marcin
23 Tyma Monika
24 Wielgocka Weronika
25 Zieliński Patryk

 


L.p. Nazwisko i imię ucznia
Jednostka i klasa: Szkoły Podstawowej - 6 a
(Bartczak-Klimek Izabela)
1 Adamek Szymon
2 Czerniak Julia
3 Filipowicz Maksymilian
4 Harasna Nikola
5 Janiak Konrad
6 Janik Zuzanna
7 Jasnowski Kacper
8 Kapusta Natalia
9 Kąciak Kacper
10 Klimek Patrycja
11 Kujawa Bartłomiej
12 Maćczak Mateusz
13 Nowak Mateusz
14 Nowakowski Kamil
15 Okraska Filip
16 Piekarczyk Julia
17 Przybylak Stanisław
18 Sawicka Wiktoria
19 Smura Seweryn
20 Sypniewski Cezary
21 Wieczorek Julia
22 Wiśniarek Błażej
23 Woźniak Szymon

 

L.p. Nazwisko i imię ucznia
Jednostka i klasa: Szkoły Podstawowej - 6 b
(Muszalska Julita)
1 Balcerzak Daria
2 Bergandy Patryk
3 Dawicki Jakub
4 Dembińska Dobrosława
5 Flejter Szymon
6 Grzelak Emila
7 Kaczorowska Marta
8 Kapusta Klaudia
9 Kapusta Martyna
10 Kowalska Oliwia
11 Krzykała Alicja
12 Lebiodziński Jakub
13 Majcherek Marta
14 Serafińska Natalia
15 Stróż Nikola
16 Szwankowski Oskar
17 Tomaszak Nikola
18 Wielgocki Łukasz

 

L.p. Nazwisko i imię ucznia
Jednostka i klasa: Szkoły Podstawowej - 6 C
(Harasny Jacek)
1 Chrzęściewska Joanna
2 Grabowski Olaf
3 Izydorczyk Bartosz
4 Knera Norbert
5 Kowalska Kinga
6 Lament Justyna
7 Lewandowski Eliasz
8 Mikosik Dominik
9 Przepiórski Błażej
10 Stefaniak Piotr
11 Stencel Marita
12 Tomasik Milena
13 Urban Igor
14 Walczak Bartłomiej
15 Wasielewska Aleksandra
16 Wilczyńska Agnieszka
17 Wiśniarek Daria