Dziś jest środa, 24.06.2026, imieniny Jana, Danuty
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Malanowie » Aktualności » Piknik rodzinny w klasie IIIB

Piknik rodzinny w klasie IIIB

Piknikkl.3b  (1)

Dziękujemy Wam Rodzice!

  My kochamy Was nad życie!!!!

            To słowa wypowiedziane przez uczniów klasy IIIb Szkoły Podstawowej w Malanowie, do swoich rodziców, którzy w poniedziałkowe popołudnie, w dn.: 22.06.2026r., spotkali się na pikniku rodzinnym, kończącym pierwszy etap kształcenia. Uroczystość odbyła się w Świetlicy Wiejskiej w Celestynach, a swoją obecnością piknik zaszczycił również dyrektor pan Marek Nowicki.

        Spotkanie rozpoczęła wychowawczyni, wypowiadając słowa powitania i podziękowania za trzyletnią wspaniałą współpracę. Potem trzeciaki prezentowały swoje artystyczne talenty. Rodzice z podziwem i wzruszeniem obserwowali swoje pociechy, które bardzo wyrosły i wydoroślały przez ostatnie trzy lata, a teraz pięknie recytowały i z przejęciem śpiewały zapadające w serce, ważne słowa piosenki:

                                             „…Dziećmi jesteśmy tylko raz i nie będzie już drugiego razu,                                              więc warto dla nas znaleźć czas, by nie było straconego czasu,

                                            praca jest ważna lecz się da, pogodzić pracę z nami,                                             bądźcie nam zawsze nie tylko w snach ukochanymi,

                                            ukochanymi, ukochanymi rodzicami…”.

            W drugiej części spotkania nadszedł czas na sportowe atrakcje i wspólną zabawę na świeżym powietrzu. Dzieci z zapałem brały udział w rożnych zabawach i konkurencjach sportowych. Do wspólnej rywalizacji udało się również wciągnąć rodziców, co bardzo ucieszyło dzieci. Konkursy, dużo dobrej zabawy i mnóstwo śmiechu, to efekt sportowych zmagań. 

            Wychowawczyni dbała o dobrą zabawę i nastroje swoich wychowanków, a rodzice zorganizowali dla wszystkich wspaniały poczęstunek, by nikomu nie zabrakło sił. To było bardzo miłe i pełne radości popołudnie. Wychowawczyni składa serdeczne podziękowanie Rodzicom za zaangażowanie i pomoc w organizację życia klasowego oraz za wszystkie ciepłe i ważne słowa.

                                                                                                                     Justyna Pietrzak

                                                                                                                    


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności