Rajd rowery na zakończenie roku szkolnego

Aktywność, ruch i świetna zabawa – tak spędziliśmy wspólnie ten wyjątkowy dzień! Rajd rowerowy klasy sportowej IVa został zorganizowany przez wychowawcę wraz z rodzicami uczniów. W wydarzeniu udział wzięła grupa aż 27 dzieci, które dzielnie pokonały trasę liczącą 22 km: Malanów – Feliksów – Kotwasice – Brody-Celestyny – Poroże – Rachowa. Nasza trasa była bardzo urozmaicona – jechaliśmy odcinkami asfaltowymi, drogami polnymi i szutrowymi, nie zabrakło również zjazdów i podjazdów, które dostarczyły uczestnikom dodatkowych emocji i sportowych wyzwań. A wszystko to odbywało się w akompaniamencie pięknej przyrody i malowniczych terenów Gminy Malanów. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i pomocy rodziców po drodze mogliśmy zatrzymać się na poczęstunek oraz wspólnego grilla w świetlicy wiejskiej w Porożu. To był doskonały moment na odpoczynek, integrację i wspólne rozmowy. Dzieci spędziły czas aktywnie, radośnie i w atmosferze pełnej uśmiechu, pokazując, że ruch i wspólne wyzwania dają mnóstwo satysfakcji. Rajd był fantastyczną formą aktywności i na pewno jeszcze go powtórzymy! Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich Rodziców za pomoc, wsparcie, zaangażowanie i stworzenie tak super atmosfery. Dzięki Wam ten dzień był wyjątkowy!
Radosław Zwoliński
Galeria zdjęć
Pozostałe aktualności
-

Wycieczka do Poznania - Trzeciaki w stolicy Wielkopolski
-

Piknik rodzinny w klasie IIIB
-

„Pocztówkowy zawrót głowy – podróże po Polsce z kartką w ręku” – podsumowanie innowacji pedagogicznej
-

Wycieczka klas pierwszych do Poznania
-
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026
-

Bal Ósmoklasistów 2026 – wyjątkowy wieczór pełen wzruszeń i radości
-

Pielgrzymka Dzieci Pierwszokomunijnych do Świnic Warckich
-

„Tydzień dla bezpieczeństwa” w Szkole Podstawowej w Malanowie
-

REKOMENDOWANY PROGRAM PROFILAKTYCZNY: ISKRA ODPORNOŚCI
-

Wodne szaleństwo siódmoklasistów! Relacja z wyjazdu do Aquaparku Santiago
-

Poznań – miasto historii, tradycji i legend
-

Rajd Rowerowy Niezapomniana Przygoda !!!
-

„ Jak nie czytam, jak czytam!”
-

Realizacja programu „Akademia Bezpiecznego Puchatka” w klasach
-

Kolejne warsztaty profilaktyczne w naszej szkole



















