Święty Andrzej Ci ukaże, co Ci los przyniesie w darze...

W czwartkowe popołudnie, 28 listopada, uczniowie klas I-VI malanowskiej szkoły podstawowej bawili się wspólnie na dyskotece andrzejkowej. Był to czas na taneczne szaleństwo i radosne rozmowy. Przy dźwiękach największych hitów z list przebojów, uczniowie dali popis swoich umiejętności tanecznych.
Ponadto, Rada Rodziców działająca przy SP w Malanowie przygotowała poczęstunek. Uczniowie mogli skosztować pyszne ciasta, hot dogi, zapiekanki, i wiele innych smakołyków. Wspólne spędzone popołudnie była okazją do integracji zespołów klasowych, ale pokazało też uczniom jak bogate są polskie tradycje ludowe związane z Andrzejkami.
Warto wspomnieć, iż w ten sam dzień wychowawcy wraz ze swoimi podopiecznymi spotkali się na lekcjach wychowawczych, aby powróżyć sobie i dowiedzieć się, co przyniesie im przyszłość. Uczniowie przygotowali różne wróżby i dobrze się bawili odkrywając, co czeka ich w najbliższych latach.
Dziękujmy wszystkim rodzicom i uczniom zaangażowanym w organizację kiermaszu andrzejkowego.
Opiekunowie SU
Galeria zdjęć
Pozostałe aktualności
-

Karnawałowe rytmy podczas audycji muzycznej
-

Kolędnicy Misyjni ze Szkoły Podstawowej w Malanowie - dzieciom na Sri Lance !
-

Jasełka z ,,Małym księciem” w Szkole Podstawowej w Malanowie
-

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE
-

Wyjazd do kina klas I-III
-

Zasłużony odpoczynek Suntago
-

Podsumowanie Sportowe Powiatu Tureckiego
-

Mikołajkowy wyjazd siódmoklasistów.
-

„W wigilijną noc”
-

Sukcesy w konkursach profilaktycznych
-

Wycieczka klasy 4b – OD EDUKACJI DO INTEGRACJI.
-

Dobro to wynik dzielenia
-

Mikołajki na sportowo
-

Wycieczka do Fabryki bombek w Gnieźnie
-

"Edukacja z Wojskiem"



