Dziś jest środa, 10.08.2022, imieniny Borysa, Filomeny
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Malanowie » Aktualności » Bal uczniów klas ósmych.

Bal uczniów klas ósmych.

BAL ABSOLWENTOW  20222 25

Jak mawiają filozofowie wszystko w życiu ma swój czas. Za nami osiem lat pracy, przygotowań do egzaminu ósmoklasisty, decyzja jaką wybrać szkołę ponadpodstawową, co robić w życiu... Nadszedł więc czas na zabawę, bo jak pisał Jan Kochanowski „Miło szaleć, kiedy czas po temu”.

Dnia 14 czerwca 2022 roku w restauracji „Hacjenda” w Malanowie miał miejsce zorganizowany przez rodziców Bal Ósmoklasisty’ 2022.

Na początku przedstawiciele uczniów podziękowali rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły, po czym głos zabrał Pan Marek Nowicki- Dyrektor szkoły oraz zaproszeni goście: Pan Ireneusz Augustyniak- Wójt Gminy Malanów, Pan Karol Płóciennik- Przewodniczący Rady Gminy Malanów, ksiądz Prałat Stanisław Płaszczyk- proboszcz naszej parafii oraz Pani Małgorzata Lament- Przewodnicząca Rady Rodziców.

Po przemówieniach Pan Dyrektor wypowiedział magiczne słowa „Poloneza czas zacząć” i korowód 18 par poruszających się krokiem dostojnego chodu po liniach krętych i prostych zatańczył uznawany za najstarszy taniec narodowy- taniec tradycyjnie rozpoczynający bale. Choreografię do niego przygotowała Pani Katarzyna Tomczyk, której serdecznie dziękujemy.

Po obiedzie i serii pamiątkowych zdjęć nadszedł czas na huczną zabawę, która w rytm różnych przebojów trwała do późnych godzin wieczornych.

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie balu.

Wychowawcy klas ósmych

Radosław Zwoliński


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności