Dziś jest czwartek, 01.06.2023, imieniny Jakuba, Hortensji
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Malanowie » Aktualności » Brąz dla piłkarzy ręcznych z Malanowa w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego

Brąz dla piłkarzy ręcznych z Malanowa w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego

Pilka reczna chlopcy (27)

 Reprezentacja chłopców z SP Malanów po zwycięstwie w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego wystąpiła w finale Rejonu Konińskiego, który odbył się 15.03.2023r. na Hali Sportowej w SP Ostrowite. Do rozgrywek stanęło sześć zespołów w kategorii młodzieży szkolnej: SP Golina, SP1 Konin, SP Kościelec, SP Powidz, SP Ostrowite oraz SP Malanów. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy.

Nasza drużyna w grupie  A zmierzyła się z SP Golina i SP 1 Konin, gdzie odnotowała dwa zwycięstwa. W półfinale zmierzyliśmy się z SP Ostrowite, gdzie nasi szczypiorniści  zostali pokonani  w rzutach karnych.

W meczu o trzecie miejsce ponownie spotkaliśmy się z SP Golina, gdzie odnieśliśmy zwycięstwo.

Gratulujemy naszej reprezentacji zdobycia brązowego medalu na Mistrzostwach Rejonu Konińskiego. To wspaniałe osiągnięcie szczególnie biorąc pod uwagę silną konkurencję  z drużynami o wysokich umiejętnościach technicznych i taktycznych.

Zwycięstwa w grupie A oraz w meczu o trzecie miejsce to z pewnością duże osiągnięcie, a pokonanie drużyny z którą wcześniej graliśmy jest jeszcze bardziej imponujące. Niestety przegrana w półfinale w rzutach karnych jest zawsze trudna, ale drużyna z SP Malanów pokazała siłę i determinację aby odnieść zwycięstwo o trzecie miejsce. Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Skład reprezentacji :

Błaszczyk Szymon, Chojnacki Dominik, Czerniak Wiktor, Dzwoniarek Wiktor, Frącala Adrian, Gmach Gracjan, Gołdyka Jakub, Gołdyka Kamil, Heldt Michał, Jafra Oskar, Koszela Oliwier, Podgajny Karol,

 

- opiekun  Rafał  Białas


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności