Dziś jest sobota, 23.09.2023, imieniny Bogusława, Tekli
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Malanowie » Aktualności » Brązowy medal dla piłkarzy z SP Malanów - Mistrzostwa Rejonu Konińskiego.

Brązowy medal dla piłkarzy z SP Malanów - Mistrzostwa Rejonu Konińskiego.

brazowy medal

Piłkarze z SP Malanów po zwycięstwie w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego -  Piłka  Nożna  Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej zakwalifikowali się do  finału Rejonu Konińskiego, który w tym roku  odbył się na orliku przy szkole  w Malanowie.

Do rozgrywek stanęło sześć zespołów:  SP 2 Koło , SP 1 Słupca, UNITED Ślesin, SP 15 Konin, SP 5 Turek oraz SP Malanów. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy.

W grupie A zmierzyły się UNITED Ślesin, SP 1 Słupca oraz SP 5 Turek.

Nasza drużyna w grupie B zagrała z SP 15 Konin i SP 2 Koło, gdzie odnotowała jedno  zwycięstwo i jeden remis.  

Po wyjściu z grupy zmierzyliśmy się z UNITED Ślesin, gdzie niestety zostaliśmy pokonani. Mimo to, suma zdobytych i straconych punktów pozwoliła nam na zdobycie trzeciego miejsca i brązowego medalu na Mistrzostwach Rejonu Konińskiego.

Złoty medal oraz tytuł mistrza Rejonu Konińskiego zdobyła drużyna UNITED Ślesin a drugie miejsce oraz srebrny medal wywalczyła sobie SP 2 Koło.

Gratulujemy naszej reprezentacji zdobycia brązowego medalu na Mistrzostwach Rejonu Konińskiego. To wspaniałe osiągnięcie szczególnie biorąc pod uwagę silną konkurencję  z drużynami o wysokich umiejętnościach technicznych i taktycznych. . Reprezentacja naszej szkoły nawiązała walkę z mocnym przeciwnikiem, a osiągnięty wynik napawa optymizmem i zadowoleniem.

SP Malanów pokazała siłę i determinację aby odnieść zwycięstwo o trzecie miejsce. Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skład reprezentacji :

Błaszczyk Szymon, Chojnacki Dominik, Czerniak Wiktor, Frącala Adrian, Gmach Gracjan, Gołdyka Jakub, Gołdyka Kamil, Heldt Michał, Koszela Oliwier, Podgajny Karol, Eryk Kapusta

 - opiekun  Rafał  Białas.


Pozostałe aktualności