Dziś jest poniedziałek, 27.05.2024, imieniny Jana, Juliusza
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Malanowie » Aktualności » Cyrk "Heca" w naszej szkole

Cyrk "Heca" w naszej szkole

Cyrk Heca w naszej szkole (12)

W piątek 10 kwietnia sala szklana Szkoły Podstawowej w Malanowie zamieniła się w cyrkową arenę, ponieważ gościliśmy u nas artystkę - panią Iryną z Cyrku „Heca” z Łodzi. Zaprezentowała nam ona bogaty program artystyczny, który wywołał w uczniach klas I-IV mnóstwo pozytywnych emocji i wielki podziw. Mogliśmy oglądać m.in. wyczyny akrobatyczne, pokazy żonglerki, magiczne sztuczki czy jazdę na rowerku. Dużą atrakcją dla wszystkich zebranych była możliwość wzięcia udziału w cyrkowych pokazach. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i radością wykonywały powierzone im zadania. Jednak największe emocje wzbudził pokaz tresury psa Dżeka oraz spotkanie z wężem Ramzesem, którego można było dotknąć, a nawet potrzymać na rękach. Pani Iryna przez ponad godzinę zachwycała, fascynowała i rozweselała szkolną  publiczność. Śmiechom i radości nie było końca. Jednym słowem „HECA” na całego. 

E.S. i V. P. 


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności