Dziś jest środa, 10.08.2022, imieniny Borysa, Filomeny
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Malanowie » Aktualności » Dbaj o bezpieczeństwo, poznaj najważniejsze zasady bankowości internetowej…

Dbaj o bezpieczeństwo, poznaj najważniejsze zasady bankowości internetowej…

uczniowie obserwuja prezentacje o bankowosci elektronicznej

W dni 2 czerwca br. uczniowie najstarszych klas Szkoły Podstawowej w Malanowie odbyli spotkanie z pracownikiem Rejonowego Banku Spółdzielczego w Malanowie, p.Jolanta Cajdler.

        Celem spotkania było zapoznanie uczniów z produktami bankowości internetowej, które mają służyć również młodym użytkownikom.

W pierwszej części spotkania uczniowie zostali zapoznani z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa w bankowości internetowej: bezpieczny komputer, bezpieczne kontakty w sieci.

        Młodzież dowiedziała się, że może korzystać z Konta Junior, które zostało stworzone dla młodzieży w wieku od 13 do 18 lat i jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla rodziców jak i niepełnoletnich dzieci, które w ten sposób stopniowo wprowadzane są w świat finansów.

        W dalszej części spotkania uczniowie zostali zapoznani z metodami, którymi posługują się oszuści działający w obszarze produktów bankowości internetowej. Dużo cennych informacji młodzież ma do przekazania swoim rodzicom.

        Wiele miejsca poświęcono prezentacji materiałów, które mają ostrzec nas przed utratą zgromadzonych środków. Zatem nie daj się oszustom.

                                                                                                Dziękujemy za cenne informacje,

I.B.K.


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności