Dziś jest poniedziałek, 17.06.2024, imieniny Laury, Alberta
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Malanowie » Aktualności » Drzwi otwarte w Liceum Ogólnokształcącym w Turku.

Drzwi otwarte w Liceum Ogólnokształcącym w Turku.

uczniowie w LO 01

W dniu 30 maja grupa 46 uczniów z naszej szkoły wzięła udział w Drzwiach Otwartych, organizowanych przez Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły - klasami i profilami oferowanymi przez turkowskie liceum oraz zasadami rekrutacji. Wśród profili licealnych znajdują się: humanistyczny, humanistyczno-przyrodniczy, biologiczno-chemiczny, matematyczno-fizyczny, matematyczno-geograficzny, matematyczno-biologiczny, lingwistyczny oraz humanistyczno-przyrodniczy. Podczas zwiedzania szkoły obejrzeli pracownie chemiczne, fizyczne, językowe, biologiczne i inne. Wzięli udział w pokazach i konkursach przedmiotowych. Niektórym z naszych uczniów udało się również dzięki swojej wiedzy zdobyć ocenę z wybranego przedmiotu którą mogą otrzymać w nowym roku szkolnym jako uczniowie liceum ogólnokształcącego. Uczniowie uznali wyjazd za udany, zaś część deklaruje chęć wyboru liceum jako szkoły średniej. 

MH


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności