Dziś jest poniedziałek, 15.07.2024, imieniny Włodzimierza, Henryka
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Malanowie » Aktualności » „Każdy inny – wszyscy równi” - podsumowanie projektu

„Każdy inny – wszyscy równi” - podsumowanie projektu

CERTYFIKAT ii EDYCJA

W ramach działań wynikających z realizacji szkolnego programu wychowawczo-profilaktycznego w bieżącym roku szkolnym nasza szkoła wzięła udział w Ogólnopolskim projekcie edukacyjno – społecznym „Każdy inny – wszyscy równi”. Celem projektu było uwrażliwianie na obecność i potrzeby osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Zadania – a było ich 15 -  realizowane były wspólnie lub w poszczególnych klasach. Za udział w projekcie nasza szkoła otrzymała Certyfikat uznania. Serdecznie dziękujemy uczniom i nauczycielom, którzy włączyli się w projekt za zaangażowanie i poświęcony czas. Mamy nadzieję, że ten czas był dla nas wszystkich  ciekawą przygodą i przyczynił się do lepszego zrozumienia osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

                                                                                               Aneta Drzewiecka

                                                                                               Karolina Niespodziańska


Pozostałe aktualności