Dziś jest środa, 06.12.2023, imieniny Mikołaja, Jaremy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Malanowie » Aktualności » Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych

Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych

IMG_20230111_121201014_HDR

W dniu 11 stycznia odbył się w naszej szkole Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych. Uczniowie mogli wykazać się szeroką wiedzą z wielu dziedzin dotyczących takich krajów jak Wielka Brytania, Irlandia, Szkocja, Walia, Stany Zjednoczone, Kanada, Australia, Nowa Zelandia i innych w których język angielski jest powszechnie stosowany.

Konkurs miał formę testu wiedzowego, składającego się z 26 pytań otwartych lub wielokrotnego wyboru. W konkursie wzięło udział jedenaścioro uczniów i uczennic naszej szkoły. Najlepszy wynik i I miejsce zdobyła uczennica klasy 8c, Agata Kolanowska, miejsce II zajęła uczennica klasy 8c, Maria Nawrocka, zaś miejsce III zajęła uczennica klasy 5a, Wiktoria Kasprzak. 
Nagrodą dla uczniów były oceny z języka angielskiego oraz punkty za udział w konkursie. W najbliższym czasie zwycięzcy otrzymają też dyplomy i nagrody.

MH


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności