Dziś jest poniedziałek, 27.05.2024, imieniny Jana, Juliusza
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Malanowie » Aktualności » Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych

Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych

Biegi Przelajowe  (1)

Podczas tegorocznych Drużynowych Biegów Przełajowych Powiatu Tureckiego w Rusocicach, każdy nasz startujący zespół wrócił z medalami. Uczestnicy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych osobno dla dziewcząt i chłopców biegając na  przystosowanych do swoich możliwości dystansach, oraz w dwóch klasyfikacjach: indywidualnej oraz drużynowej. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w każdej kategorii wiekowej w liczbie 37 osób.

W kategorii klas 7-8 chłopcy zajęli II , a dziewczęta III miejsce. Również srebro i brąz wywalczyli uczniowie klas 5-6. Nie zawiodły także najmłodsze zawodniczki czyli dziewczęta klas 4, które stanęły na trzecim stopniu podium.

Największy sukces osiągnęli uczniowie:  Wiktor Czerniak (kl.8), Wiktoria Borkowska (kl.6) i  Alicja But (kl.4) zdobywając I miejsca w swoich kategoriach oraz Amelia Ignaczak (kl.7) i Bartosz Czerniak (kl. 6), którzy wywalczyli 3 miejsca. Nasi sportowcy będą również reprezentować szkołę na Finale Wojewódzkim w Żerkowie.

Dziękujemy Wszystkim za godne reprezentowanie naszej Szkoły Podstawowej w Malanowie, Życzymy dalszych sukcesów na niwie biegowej oraz w innych dyscyplinach sportu.

                                                                                                                      K. Tomczyk, A. Musiałkiewicz


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności