Dziś jest środa, 25.05.2022, imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Malanowie » Aktualności » Nasza szkoła wyróżniona w konkursie historyczno - plastycznym ,,POWSTANIE WIELKOPOLSKIE 1918/1919”

Nasza szkoła wyróżniona w konkursie historyczno - plastycznym ,,POWSTANIE WIELKOPOLSKIE 1918/1919”

Uczennice z p. Senator

W sobotę 18 grudnia 2021r. w Biurze Senatorskim w Koninie    p. Senator RP - Margarety Budner nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu historyczno - plastycznego ,,POWSTANIE WIELKOPOLSKIE 1918/1919”. Na konkurs z naszej szkoły wpłynęło 9 prac w kategorii klas 1-3. Wśród nagrodzonych znalazły się uczennice z klasy III a Maja Orligóra, która otrzymała wyróżnienie i Julia Słowińska dyplom za zajęcie II miejsca oraz nagrody. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

J.N.


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności