Dziś jest poniedziałek, 27.05.2024, imieniny Jana, Juliusza
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Malanowie » Aktualności » Powiatowa Olimpiada Informatyczna 2k24

Powiatowa Olimpiada Informatyczna 2k24

uczen przed konkursem

15 kwietnia 2024 r. w Zespole Szkół Technicznych w Turku odbył się finał Powiatowej Olimpiady Informatycznej. Uczestniczyli w niej uczniowie klas siódmych i ósmych szkół podstawowych z terenu naszego powiatu.

Etap szkolny był przeprowadzony online na platformie Microsoft Forms. Eliminacje odbyły się w szkołach 25 marca . Do rywalizacji przystąpiło ponad 100 uczniów z całego powiatu. Z naszej szkoły wzięło w nich udział czterech uczniów (trzech z klasy ósmej i jeden z klasy siódmej).

Do finału olimpiady zakwalifikowało się 30 uczestników, w tym uczeń naszej szkoły Jakub Kubiak. Zmierzył się on z testem składającym się on z 42 pytań z zakresu wiedzy informatycznej na poziomie szkoły podstawowej.

SP


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności