Dziś jest środa, 25.05.2022, imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Malanowie » Aktualności » Rajd Ekologiczno-Przyrodniczy Orli Staw 2017

Rajd Ekologiczno-Przyrodniczy Orli Staw 2017

20170610_120515

      W sobotę 10 czerwca pięcioosobowa drużyna uczniów ze szkoły Podstawowej w Malanowie wzięła udział w XIX Rajdzie Ekologiczno-Przyrodniczym Orli Staw 2017. W tym roku szkolnym nie musieliśmy daleko wyjeżdżać, ponieważ Rajd odbywał się w Gimnazjum w Malanowie. Rajd został zorganizowany przez Związek Komunalny Gmin „Czyste Miasto, Czysta Gmina” we współpracy z Gminą Malanów, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Malanowie oraz Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu. Naszą szkołę podczas Rajdu reprezentowali uczniowie klasy VI a: Justyna Waloszek, Oliwia Dziurzyńska, Adrian Pakuła, Jakub Kapusta i Patryk Stefaniak wraz z opiekunami Julitą Muszalską i Emilią Stefaniak. Drużyna „Tęczowych Jednorożców” dzielnie przebrnęła przez osiem konkurencji rajdowych zdobywając wyróżnienie!

       Podczas rajdu odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów potwierdzających udział w Projekcie edukacyjnym Kaliska Przygoda z Odpadami. Certyfikat jest potwierdzeniem, że nasza szkoła zgodnie z przyjętym regulaminem przeprowadziła różnorodne działania popularyzujące wśród uczniów i w środowisku lokalnym idee segregacji odpadów. Warunkiem otrzymania certyfikatu było również opracowanie raportu z realizacji projektu w szkole. W tym roku szkolnym zrobiliśmy to w formie prezentacji multimedialnej. Podczas Rajdu został również podsumowany konkurs plastyczny „Czas na szkło” , w którym jedna z uczennic naszej szkoły Marika Stefaniak zdobyła wyróżnienie.

 

                                                                                                   Koordynatorzy Projektu

                                                                                                         Julita Muszalska

                                                                                                         Emilia Stefaniak


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności