SP Malanów w finale wojewódzkim turnieju „Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

W maju najlepsi piłkarze i piłkarki z województwa wielkopolskiego w kategorii u-8 zawitali do Środy Wielkopolskiej. Na stadionie miejskim odbył się finał wojewódzki i walka o awans do finału krajowego największego turnieju piłkarskiego w Europie „Z podwórka na stadion O Puchar Tymbarku”.
W gronie najlepszych zespołów w kategorii U-8 zagrała reprezentacja chłopców ze Szkoły Podstawowej w Malanowie. Młodzi adepci piłki nożnej wystąpili w gronie 33 zespołów walczących o finał na Stadionie Narodowym. Piękna pogoda i oprawa sportowa towarzyszyły tegorocznym rozgrywkom. Organizatorzy oraz główny sponsor Tymbark zapewnili wszystkim uczestnikom turnieju dobrą zabawę i wiele atrakcji sportowych. Rywalizacja toczyła się na ośmiu boiskach piłkarskich. Piłkarze z Malanowa walczyli dzielnie w grupie z przeciwnikami z Radzynia oraz Grodziska Wielkopolskiego. Mimo, że drużynie nie udało się awansować do dalszych rozgrywek, to zawodnicy nabyli cennego doświadczenia i obycia piłkarskiego. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal finału wojewódzkiego, sportowy strój piłkarski oraz słodki poczęstunek.
Skład reprezentacji szkoły:
Styś Maciej, Chojnacki Szymon, Chrostek Jakub, Janik Kacper, Pilarski Aleks, Surdyga Jan, Zwoliński Adam, Idziak Oliwier, Stolarek Szymon, Wiktor Ogrodowczyk.
Radosław Zwoliński
Galeria zdjęć
Pozostałe aktualności
-

Dzień Otwarty w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Turku!
-

„Wiosenne granie”
-

Mieszko I i jego chrzest
-

Sukces uczniów SP w Malanowie w Powiatowym etapie Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym. „Ogarnij Samorząd”!
-

Finał Powiatowej Olimpiady Informatycznej 2k26
-

Konkurs recytatorsko-aktorski „Pogodna poezja”
-

Pierwszaki z 1c w świecie medycyny
-

Grad medali dla SP Malanów w biegach przełajowych
-

Spotkanie z przedstawicielkami II LO w Kaliszu – drogi dalszej edukacji
-

Światowy Dzień Zdrowia w Naszej Szkole!
-

Pierwszaki w teatrze
-

Ważne wybory – Spotkanie z przedstawicielkami III LO w Kaliszu
-

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE
-

Świąteczna zbiórka żywności w szkole
-

„Matematyka Królową Nauk”






