SP MALANÓW W FINALE WÓJEWÓDZKIM W PŁYWANIU DRUŻYNOWYM

Dwie Reprezentacje szkoły wystąpiły w pływaniu drużynowym w finale wojewódzkim w ramach rywalizacji międzyszkolnej. Sztafeta dziewcząt wypływała drugie miejsce podczas mistrzostw powiatu, sztafeta chłopców wygrała zawody powiatowe. Tym sposobem drużyny zapewniły sobie awans do finału wojewódzkiego. Trzeci raz w historii szkoły udało się zakwalifikować na ten etap międzyszkolnej rywalizacji. Gospodarzem finału były „Termy Maltańskie” w Poznaniu.
Dziewczęta w sześcioosobowym składzie przepłynęły dystans w czasie 2.04 min, był to czas porównywalny z wcześniejszymi zawodami. Chłopcy uplasowali się w połowie stawi wszystkich startujących drużyn. Zajmując 19. miejsce w Wielkopolsce to bardzo duży sukces pływaków z Malanowa. Oceniając własne możliwości, poziom rywalizacji, liczbę szkół startujących oraz specjalizację w pływaniu wielu szkół z Wielkopolski osiągnięty wynik jest bardzo satysfakcjonujący i motywujący do dalszej pracy. Młodzi sportowcy z Malanowa nabrali doświadczenia i sportowego obycia na zawodach wysokiej rangi. Doświadczenie zaowocuje z pewnością w przyszłym roku szkolnym, gdyż startowaliśmy młodszymi rocznikami. Gratulujemy występu i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły.
W składzie sztafety pływackiej wystąpili:
Dziewczęta: Nikola Herbich, Stella Rosiak, Eliana Górska, Julia Hofman, Daria Pokrywiecka, Maria Dubel, Iga Dzieciątkowska. Laura Rybicka
Chłopcy: Adrian Frącala, Dominik Chojnacki, Maciej Lament, Wiktor Czerniak, Hubert Nowak, Konrad Klimek
Radosław Zwoliński
Galeria zdjęć
Pozostałe aktualności
-

Karnawałowe rytmy podczas audycji muzycznej
-

Kolędnicy Misyjni ze Szkoły Podstawowej w Malanowie - dzieciom na Sri Lance !
-

Jasełka z ,,Małym księciem” w Szkole Podstawowej w Malanowie
-

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE
-

Wyjazd do kina klas I-III
-

Zasłużony odpoczynek Suntago
-

Podsumowanie Sportowe Powiatu Tureckiego
-

Mikołajkowy wyjazd siódmoklasistów.
-

„W wigilijną noc”
-

Sukcesy w konkursach profilaktycznych
-

Wycieczka klasy 4b – OD EDUKACJI DO INTEGRACJI.
-

Dobro to wynik dzielenia
-

Mikołajki na sportowo
-

Wycieczka do Fabryki bombek w Gnieźnie
-

"Edukacja z Wojskiem"








