Dziś jest środa, 28.02.2024, imieniny Romana, Makarego
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Malanowie » Aktualności » Światowy Dzień Wiedzy o Autyzmie

Światowy Dzień Wiedzy o Autyzmie

Gazetka o autyzmie

2 kwietnia, corocznie obchodzony jest Światowy Dzień Wiedzy o Autyzmie. Jego głównym przesłaniem jest podnoszenie świadomości społeczeństwa o problemach osób zmagających się z tym schorzeniem. W naszej szkole, z tej okazji została przygotowana wystawa oraz prezentacja z najważniejszymi informacjami dotyczącymi trudności osób dotkniętych tym zaburzeniem. Wśród uczniów i nauczycieli dominował kolor niebieski.

Nasze działania miały na celu poszerzenie wiedzy oraz tolerancji naszych uczniów wobec osób, które świat wokół postrzegają nieco inaczej.

Koordynatorkami działań były nauczycielki: M.C., K. G., N. S.

C.M.


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności