Wybory Samorządu Uczniowskiego

W naszej szkole działa Samorząd Uczniowski, który tworzą wszyscy uczniowie. Samorząd Uczniowski realizuje wiele istotnych działań oraz organizuje ciekawe imprezy szkolne. Chętnie włącza się w akcje charytatywne, takie jak: „Góra Grosza”, „Pogotowie Św. Mikołaja”, czy zbiórka żywności. Na bieżąco odpowiada na prośby o pomoc dzieciom niepełnosprawnym. Przeprowadza liczne konkursy, które wzbogacają życie szkoły. Organizuje również dyskoteki szkolne, na których świetnie bawią się nasi uczniowie.
Tradycyjnie na początku roku szkolnego przeprowadzane są wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Dnia 11 września 2014 roku, uczniowie oddawali głosy w kolejności od klas czwartych do szóstych podczas lekcji wychowawczej. Nad tajnym przebiegiem wyborów czuwała komisja wyborcza. Do samorządu kandydowało 22 uczniów wyłonionych spośród rad klasowych. Do Rady SU dostały się 4 osoby z najwyższą liczbą głosów.
W wyborach do Samorządu Uczniowskiego uczniowie ubiegali się o następujące stanowiska:
1. Przewodniczący SU
2. Zastepca przewodniczącego
3. Skarbnik
4. Sekretarz
Wybory były poprzedzone kampanią wyborczą na terenie szkoły, polegającą na umieszczaniu plakatów prezentujących sylwetkę kandydata i jego program.
Zapraszamy do zapoznania się z listą w kolejności od pierwszego do czwartego miejsca:
- Nikola Harasna 49 głosów
- Daria Wiśniarek 40 głosów
- Eryk Klimek 35 głosów
- Tobiasz Koszela 34 głosy
Serdecznie gratulujemy wybranym oraz życzymy owocnej współpracy!
Opiekunowie SU
Ewelina Czerniak
Karolina Iwańska
Galeria zdjęć
Pozostałe aktualności
-

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026
-

Dzień Laureata
-

Wycieczka do Poznania - Trzeciaki w stolicy Wielkopolski
-

Rajd rowery na zakończenie roku szkolnego
-

Piknik rodzinny w klasie IIIB
-

„Pocztówkowy zawrót głowy – podróże po Polsce z kartką w ręku” – podsumowanie innowacji pedagogicznej
-

Wycieczka klas pierwszych do Poznania
-
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026
-

Bal Ósmoklasistów 2026 – wyjątkowy wieczór pełen wzruszeń i radości
-

Pielgrzymka Dzieci Pierwszokomunijnych do Świnic Warckich
-

„Tydzień dla bezpieczeństwa” w Szkole Podstawowej w Malanowie
-

REKOMENDOWANY PROGRAM PROFILAKTYCZNY: ISKRA ODPORNOŚCI
-

Wodne szaleństwo siódmoklasistów! Relacja z wyjazdu do Aquaparku Santiago
-

Poznań – miasto historii, tradycji i legend
-

Rajd Rowerowy Niezapomniana Przygoda !!!











