Dziś jest poniedziałek, 15.07.2024, imieniny Włodzimierza, Henryka
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Malanowie » Aktualności » Wycieczka klas trzecich do Mandorii- „Miasta Przygód”.

Wycieczka klas trzecich do Mandorii- „Miasta Przygód”.

Mandoria

W czwartek 13 czerwca 2024r. uczniowie klas trzecich ze Szkoły Podstawowej w Malanowie udali się do Mandorii-  „Miasta Przygód”, tematycznego parku rozrywki w miejscowości Rzgów w województwie łódzkim. Obiekt ten jest największym całorocznym parkiem rozrywki w Polsce. Fantastyczne miejsce, gdzie każdy znajdzie dla siebie wymarzone atrakcje.

Trzecioklasiści spędzili tam sześć godzin na super zabawie. Bawili się w ponad 20 przygotowanych atrakcjach pod dachem, w tym roller-coasterach, karuzelach, zjeżdżalniach na 6 torów, łódkach na wodzie, labiryntach i wielu innych, wyjątkowych miejscach. W „Mieście Przygód” atrakcje są naturalną częścią całego miejsca, czyli miasta ze swoją historią i stylem. To tutaj renesansowa Europa łączy się z nowoczesnością, a XVI-wieczne miasto handlowe zmienia się w park rozrywki, dzięki czemu poczuli się, jakby przenieśli się w czasie. W „Mieście Przygód” wszyscy bawili się znakomicie i nie mieli czasu na nudę. Uczniowie dali się porwać przygodzie, korzystając z mnóstwa atrakcji. Czas spędzony w tym fantastycznym miejscu pozostanie wyjątkowym wspomnieniem, gdyż Mandoria z pewnością jest miejscem niezwykłym, które zagwarantowało dzieciom wspaniałą zabawę i masę niesamowitych emocji, w czasie których, endorfiny – „hormony szczęścia”, przepełniły uczniów, a sami uczniowie ocenili spędzony tam czas na „super best place to have fun”. W czasie zabaw znalazł się także czas na smaczny obiad.

            Podczas wyjazdu opiekę nad uczniami sprawowały wychowawczynie klas IIIa i IIIb oraz pani Małgorzata Cieslak.

 

                                                                                        E.Stelmaszak, V. Prentczynska

 

GALERIA ZDJĘC


Pozostałe aktualności