Dziś jest poniedziałek, 15.07.2024, imieniny Włodzimierza, Henryka
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Malanowie » Aktualności » Zaśpiewaliśmy i zatańczyliśmy na Dniach Malanowa

Zaśpiewaliśmy i zatańczyliśmy na Dniach Malanowa

Reprezentanci naszej szkoly podczas Dni Malanowa (2)

Tradycyjnie, jak każdego roku podczas XIX  już obchodów Dni Malanowa swoje zdolności wokalne, muzyczne i taneczne na wielkiej scenie zaprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej w Malanowie. Uczniowie naszej szkoły uczestniczą w różnorodnych zajęciach pozalekcyjnych, w czasie których doskonalą swoje umiejętności, poszerzają wiedzę oraz rozwijają zdolności, pasje i talenty. Zdobytymi umiejętnościami pochwalili się w czasie obchodów Dni Malanowa. Wokalny talent zaprezentowały zarówno uczennice klas młodszych jak i starszych: Lena Grzelka, Gabriela Kubiak, Aleksandra Gorgolewska, Zuzanna  Lament, Julia Kornacka, Hanna Zagozda, Anna Dopieralska, Julia Górska, Gabriela Szamburska, Anna Andrzejczak, Daria Pokrywiecka, Nikola Herbich, Laura Danisz, Maja Szamburska, Maja Kubiak.  Widownię rozkołysały dowolne układy taneczne zespołu tanecznego „Discomax ,w których zaprezentowały się tancerki grupy młodszej z klas II-IV i starszej z klas IV – VII oraz grupa cheerleaderek z kl. VII i VIII.

Stronę artystyczną pokazu przygotowały panie: Katarzyna  Tomczyk i Ewa Stelmaszak. Swoimi występami nasi mali artyści uświetnili obchody lokalnego święta, a przy okazji promowali Szkołę Podstawową w Malanowie.

                                                                                                                                  Katarzyna Tomczyk

                                                                                                                                  Ewa Stelmaszak


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności