Złoto dla Malanowa

W dniu 07.03.2023 r. na sali sportowej w Malanowie odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej Chłopców w Piłce Ręcznej. W tych zawodach brały udział drużyny ze Szkoły Podstawowej nr.5 w Turku, Zespołu Szkół w Przykonie oraz drużyna ze Szkoły Podstawowej w Malanowie.
Mamy zaszczyt ogłosić, że to nasza drużyna zdobyła pierwsze miejsce w tych zawodach. Uczniowie grali z wielkim zaangażowaniem i determinacją, pokazując swoje umiejętności oraz niezwykłą zdolność do współpracy.
Zwycięstwo w tych zawodach oznacza również awans do Mistrzostw Rejonu Konińskiego, które odbędą się w miejscowości Ostrowite. Jest to ogromna szansa dla drużyny, aby zagrać na jeszcze wyższym poziomie i pokazać swoje umiejętności.
Szkołę Podstawową z Malanowa reprezentowali : Szymon Błaszczyk, Dominik Chojnacki, Wiktor Czerniak, Wiktor Dzwoniarek, Adrian Frącala, Gracjan Gmach, Jakub Gołdyka, Kamil Gołdyka, Michał Heldt, Oskar Jafra, Oliwier Koszela, Maciej Lament, Karol Podgajny
Opiekun : Rafał Białas
Organizatorzy:
Starostwo Powiatowe w Turku, Szkoła Podstawowa w Malanowie
Mariusz Wachowicz – Koordynator Współzawodnictwa Sportowego
Sędzia: Rafał Łukasik
Gratulujemy wygranej i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach!
RB
Galeria zdjęć
Pozostałe aktualności
-
Wybory przedstawicieli do Samorządu Uczniowskiego
-
Ślubowanie pierwszoklasistów Szkoły Podstawowej w Malanowie
-
TYDZIEŃ O PRZECIWDZIAŁANIU PRZEMOCY RÓWIEŚNICZEJ
-
Narodowy Dzień Sportu w naszej szkole
-
Złoto, podwójne srebro i brąz w biegach przełajowych
-
Przygoda na Dzikim Zachodzie
-
Spotkanie z policjantem
-
Uczniowie klas ósmych na pielgrzymce w Licheniu
-
Klasy siódme na warsztatach kulinarnych i w muzeum w Turku
-
Tydzień o przeciwdziałaniu przemocy rówieśniczej
-
Kurs e-learningowym pt „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”.
-
Integracyjny happening ekologiczny…
-
Audycja muzyczna „Muzyczne wspomnienie wakacji”
-
"Jesień bez infekcji"
-
Narodowe Czytanie 2025 – Poezja Jana Kochanowskiego